• Flat Cat vozík Push

Flat Cat vozík Push

Ruční golfový vozík Flat Cat Push Barva vozíku: stříbrná Rozměry složeného vozíku: 84 x 59 x 16 cm, rukojeť s Easy-Click-Support mechanismem, univerzální držák bagu, rozteč kol 64 cm, nosnost: 40 kg, váha: 6,5 kg

11 390 Kč
9 112 Kčvč. DPH
-20%
- +

Barva rámu - Stříbrná

Základní údaje
Kat. číslo FLAT001
Hmotnost 6,5
Záruka 24
Popis produktu

V roce 2010, po dlouhém vývoji, přišla společnost KB-Golf, bavorský expert na golfové vozíky, s novou technologií skládaní golfových vozíků. Novy Flat Cat ruční a elektrický vozík se díky svému snadnému ovládaní staly udavači trendů v tomto oboru. Bez nutnosti demontáže kol nebo jiných častí je velmi snadné Flat Cat složit do velmi malých rozměrů. Je možné jej v autě uložit za sedadla nebo do zavazadlového prostoru. Tento skládací mechanismus je registrovaným patentem.

Držátko je nastavitelné do výšky dle potřeby každého hráče. Celá rukojeť se zafixuje automaticky díky Easy-Click-Support mechanismu.

Univerzální držák bagu je kompatibilní s všemi běžnými cart i stand bagy. 

Flat Cat vozíky jsou vyrobené z hliníku, skla, zesílených plastových dílů a ocelových kuličkových ložisek. Všechny komponenty jsou spojeny pomocí nerezových šroubů. Vozík má skvělou stabilitu, odlehčenou konstrukci a atraktivní design.

  • Rozteč kol 64 cm
  • Hmotnost vozíku 6,5 kg
  • Nosnost až 40 kg
  • Rozměry ve složeném stavu 84 cm x 59 cm x 16 cm

 

Flat Cat K tomuto výrobci nemáme prozatím vytvořen žádný popis.

http://www.flatcatgolf.com/